Kdo Vás provází

JSEM HANKA MÁDLOVÁ A TANEC JE MÁ LÁSKA. JE TO ZPŮSOB, JAK NAJÍT SAMA SEBE A RÁDA BYCH I OSTATNÍM POMOHLA S HLEDÁNÍM JEJICH CESTY.

Před několika lety jsem se vydala na cestu poznání sebe sama… Od malička mě zajímal pohyb. Proto jsem vystudovala učitelství tělesné výchovy a psychologie, a byla fascinována myšlenkou „kalokagathia“ = harmonie těla a duše. Pár let jsem i učila… Pak jsem otěhotněla a během prvních let mateřství, kdy jsem byla s dětmi doma, jsem zjistila, že mě učitelství nenaplňuje. Chtěla jsem více objevovat a prozkoumávat…svůj vlastní rytmus…porozumět více sama sobě… Do cesty mi vstoupil můj první taneční seminář „La Loba – ženy, které běhaly s vlky“. Tam jsem si uvědomila, že to, co mě přitahuje, je tanec – přirozený pohyb ženy. Pak následovaly další semináře tance 5-ti rytmů s Adamem Barleym.

Začaly se mi otevírat další a další možnosti, jak poznávat sama sebe. Prožila jsem své první konstelace u Martiny Rosemary, automatickou kresbu s Dagmar Polívkovou, Bachovy květové esence s Láďou Hulcem. Nastoupila jsem do výcviku rodinných konstelací a pohybů duše u Baghata. Přirozené je pro mě spojení s přírodou, s jejími cykly. To jsem zažila při výcviku novodobých kněžek. Ráda pracuji s živly při rituálech kola roku a při přechodových rituálech.

CÍTÍM, ŽE MOHU TYTO ZKUŠENOSTI PŘEDÁVAT DÁL. POMÁHAT OSTATNÍM NACHÁZET VLASTNÍ CESTU, A TO PŘES TANEC, KONSTELACE A RITUÁLY.

Každý si najde svoji cestu, která je pro něj ta pravá:-) Hanka